Tygodnik Makowski

Wtorek, 22 maja 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. archiwum
fot. archiwum

Burmistrz Ciak o prezesie Jumy

12.02.2018 14:30:00

- Pana prezesa interesuje tylko własny nochal, który od matactw i kłamstw (co za chwilę udowodnię) zacznie mu za moment bardzo przeszkadzać. Mam wrażenie, że pan prezes nie ma już możliwości przeglądania się w lustrze”.

 "Nie zabierałem głosu, nie określałem jednoznacznie swojego stanowiska nie dlatego, iż uważam, że to Rada Nadzorcza spółki ma niezaprzeczalne i jedyne prawo powoływania i odwoływania prezesów" - napisał burmistrz Makowa Maz. Tadeusz Ciak w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji.

Dalej w oświadczeniu burmistrza czytamy: „Nie dlatego też że działalność pana prezesa Majkowskiego przez ostatni rok była chaotyczna, roztrzepana, a w konsekwencji szkodliwa, a przede wszystkim dlatego, że szczegóły z działalności pana prezesa nie pomagają, a wręcz przeciwnie szkodzą spółce. Jakby ta zasada kierowała panem Majkowskim to nie tylko klasa, ale resztki honoru nie pozwoliłyby mu szargać dobrego imienia spółki. Ale pana prezesa interesuje tylko własny nochal, który od matactw i kłamstw (co za chwilę udowodnię) zacznie mu za moment bardzo przeszkadzać. Mam wrażenie, że pan prezes nie ma już możliwości przeglądania się w lustrze”.

Całe oświadczenie burmistrza Tadeusza Ciaka w papierowym wydaniu „TM” nr 7 z 13 lutego 2018 r.

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Synagoga otwarta

    Fot. k.k. Zobacz galerie...

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...