Tygodnik Makowski

Piątek, 18 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Dobra zmiana w Jumie?

07.02.2018 12:50:00

Lech Gadomski, do niedawna zastępca burmistrza Makowa Maz., został nowym prezesem miejskiej spółki ciepłowniczej Juma. W mieście i w internecie huczy od komentarzy.

 

Były zastępca burmistrza jest sprawcą wypadku – 21 grudnia, mając 1 alkoholu w wydychanym powietrzu, potrącił na pasach kobietę. Z tego powodu złożył dymisję, a burmistrz Tadeusz Ciak ją przyjął. Okres wypowiedzenia umowy o pracę trwał do 31 stycznia. Tego samego dnia prezes rady nadzorczej spółki Grzegorz Napiórkowski poinformował radnych odwołaniu z funkcji prezesa Jumy Krzysztofa Majkowskiego i powołaniu Lecha Gadomskiego.

Krzysztof Majkowski, senator RP VII kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, w rozmowie z nami powiedział m.in.: - Moim zdaniem pan burmistrz z panem Gadomskim działają na szkodę Jumy. Co jeszcze musi się wydarzyć, aby pan Tadeusz Ciak przejrzał na oczy?

Więcej w papierowym wydaniu "TM" nr 6 z 6 lutego 2018 r.

autor: red.

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • XAWERY TROCKI, 2018-02-09 19:06:04
    Wstyd i Hańba
    Skandal... Mimo tego wszytkiego co się ujawnia dzisiaj w Polsce, byli właściciele "Tego Kraju” PO PSL, jak przez 27 lat Trzy RP nazywali Polskę, nadal plują społeczeństwu w twarz. Wszytko na zasadzie: my i tak wrócimy, bata na nas nie ma. A co miejskie i państwowe to nasz prywatny folwark! Facet Wiceburmistrz, który spowodował wypadek, będąc pijanym - dostaje w nagrody ciepły państwowy Stołek?! - bo jeszcze nie siedzi?! Orwell, Kafka by tego nie wymyślili. Szok. Jeden element tutaj pasuje do tej układanki, czyli nazwa firmy JUMA, to w złodziejskim slangu znaczy ZŁODZIEJKA. Bo to jest kradzież i nadużycie zaufania społecznego. Fatalny przykład dla młodych. Wstyd... no tak w PO PSL nie znają tego pojęcia. Trafnym jest zdjęcie poniżej, ilustrujące patologie 27 lat III RP, która jeszcze kwitnie