Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 25 września 2017

Elektroniczne wersje bieżących i niektórych archiwalnych wydań "Tygodnika" dostępne są na portalu eprasa.pl
fot. KPP Maków
fot. KPP Maków

Poszukiwania Patrycji Pragacz

25.08.2017 15:02:00

Komenda Powiatowa Policji w Makowie Maz., prowadzi poszukiwania zaginionej dziewczyny Patrycji Pragacz - mieszkanki miejscowości Budzyno Lipniki w gminie Czerwonka. To już druga w ciągu roku ucieczka dziewczyny z domu.
Patrycja Pragacz 24 sierpnia około godziny 18. opuściła miejsce zamieszkania i do tej pory nie powróciła do domu. Nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną. Patrycja ma 16 lat, wzrost ok. 160 cm, jest szczupłej budowy ciała, ma długie, rude, proste włosy. W chwili zaginięcia była ubrana w czarną kurtkę, szaro-pomarańczowe spodnie dresowe i szare sportowe buty. Poszukiwania prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Makowie Maz. Wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osoby zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 29 71 77 200 lub 997.

autor: red

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

 • Matka, 2017-08-28 21:09:06
  Znów uciekła
  Dziewucha ewidentnie szuka wrażen i ma gdzieś, że szuka jej rodzina i obcy ludzie. Na wakacje się wyrwała... Jakby tak kosztami poszukiwań ją obciążyć , to może by zmądrzała. Teraz młodzież ma siano w głowie zamiast mózgu.

Ostatnie FotoreportażeRSS

 • Duathlon w Makowie

  Fot. (olk) Zobacz galerie...

 • Początek roku szkolnego w Makowie

  Fot. (olk) Zobacz galerie...

 • Dożynki powiatu makowskiego

  W niedzielę, 3 września na błoniach w Nowym Krasnosielcu odbyły się dożynki powiatu makowskiego połączone z obchodami Dni Krasnosielca. Były piękne wieńce dożynkowe przygotowane przez każdą z gmin powiatu, odznaczenia dla rolników i występy zespołów. Zobacz galerie...