Tygodnik Makowski

Piątek, 22 czerwca 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. archiwum
fot. archiwum

Ania znów z medalami

10.07.2017 13:20:00

Ania Kubaszewska, zawodniczka LSSS Start z Makowa zdobyła mistrzostwo Polski juniorek do lat 23 oraz wicemistrzostwo Polski seniorek w kategorii do 61 kg.

 

Oba tytuły wywalczyła podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Podnoszeniu Ciężarów, które odbyły się 23-26 czerwca w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze-Dzwonkowie. Mistrzostwa organizowane były przez Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne “Start” w Zielonej Górze. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy kadry narodowej, medaliści Igrzysk Paraolimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy. Zawody były sprawdzianem formy zawodników przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Meksyku. Zwycięstwo Ani Kubaszewskiej zapowiada jej dobrą formę. Jako reprezentantka kadry narodowej Polski ma szansę na kolejne medale.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Prezydent Polski odwiedził Maków

    Andrzej Duda prezydent Polski przyjechał do Makowa. Zobacz galerie...

  • Synagoga otwarta

    Fot. k.k. Zobacz galerie...

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...