Tygodnik Makowski

Piątek, 23 czerwca 2017

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

Dziupla pełna tytoniu

15.06.2017 17:06:00

W mieszkaniu 60-latka z Makowa Mazowieckiego znaleziono prawdziwy raj dla nałogowców. Oprócz papierosów bez polskich znaków akcyzy, był tam alkohol i susz tytoniu.
W jednym z mieszkań w Makowie 60-latek trzymał papierosy tytoń i alkohol bez znaków akcyzy i nielegalnie nimi handlował. Mężczyzna nie krył się ze swoją działalnością, towar stał ustawiony przy ścianach, więc mógł go zobaczyć każdy kto wchodził do mieszkania. O nielegalnym procederze odwiedzili się policjanci z KPP w Makowie. 6 czerwca podczas przeszukania jego mieszkania zabezpieczyli blisko 21 tysięcy sztuk papierosów, 10 kilogramów tytoniu oraz 19 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieodprowadzonych podatków wstępnie oszacowano na blisko 35 tys. złotych. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz przepadek nielegalnego towaru. Warto dodać, że mężczyzna kilka lat wcześniej był karany za podobne przestępstwa.

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Korowód na rozpoczęcie Dni Makowa

    Na trzy dni, podczas których trwały tegoroczne Dni Makowa, symboliczny klucz do bram miasta burmistrz Tadeusz Ciak przekazał młodzieży. Zobacz galerie...

  • Półmaraton w Szelkowie

    Fot. lew. Zobacz galerie...

  • Zakończenie roku maturzystów

    Pożegnanie maturzystów w ŻAK-u i w ZS w Różanie Zobacz galerie...