Tygodnik Makowski

Wtorek, 22 maja 2018

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Maków Mazowiecki

A A A poleć znajomemu drukuj stronę

fot. red.
fot. red.

Dzień Strażaka bez komendanta

23.05.2017 11:11:00

Skromnie i bez fanfarów swój Dzień Strażaka obchodziła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Makowie. Na skromny przebieg obchodów mógł mieć wpływ fakt, że jednostka od kilku miesięcy nie ma komendanta.

 Od ponad trzech miesięcy, a dokładnie od 3 lutego, czyli od momentu odejścia na emeryturę komendanta KP PSP Piotra Brdękiewicza , jednostka w Makowie nie ma szefa. Na czas powołania nowego, obowiązki te pełnił najpierw Cezary Zaurski. Wcześniej był on zastępcą komendanta. Natomiast od 4 kwietnia zastąpił go Cezary Pichała. On również jest p.o. komendanta..

W tej dość niejasnej sytuacji na szczeblu kierowniczym 12 maja odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka. Na ogół to święto odbywało się na makowskim rynku, w towarzystwie jednostek OSP, a uroczystość mogli obserwować mieszkańcy Makowa i powiatu. 

więcej w aktualnym wydaniu TM

autor: k.k.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Synagoga otwarta

    Fot. k.k. Zobacz galerie...

  • Minister Obrony w ogniu pytań

    Między innymi o sukcesach dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości, obniżce wynagrodzeń dla urzędników zarówno centralnych jaki i samorządowych oraz o planach na najbliższe lata mówił Mariusz Błaszczak Minister Obrony Narodowej. Zobacz galerie...

  • Złote Gody w Makowie

    Były medale, prezenty, piękne kwiaty i tańce przy dobrej muzyce – tak dziewięć par małżeńskich z Makowa Maz., obchodziło swój złoty jubileusz. Zobacz galerie...