Tygodnik Makowski

Czwartek, 21 listopada 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Długodystansowcy z Szelkowa

16.05.2017 11:00:00

Już po raz siódmy w Szelkowie rozegrany został półmaraton szelkowski i bieg długodystansowy (te zawody wchodzą w skład tzw. makowskiej triady biegowej). Uczestniczyło ok. 100 zawodników. Szelkowska impreza tradycyjnie rozpoczyna się od akcentu patriotycznego - złożenia kwiatów pod miejscowym pomnikiem żołnierzy. Delegacji biegaczy składającej wieniec przewodniczy zawsze wójt gminy Szelków Arnold Maciej Grossman - główny organizator biegu (na sam udział w biegu jeszcze w tym roku nie dał się namówić).

 Trasę przeprowadzono inaczej trasa wiodła przez Magnuszew w stronę Narwi. Uczestnicy mieli do pokonania jedno lub dwa okrążenia po 10,5 km.
 Półmaraton zakończył się zwycięstwem  miejscowego biegacza  Krzysztofa Żebrowskiego,  wspaniałym rezultatem – 1:11,23. Drugie miejsce zajął Dariusz Wieczorek z  Legionowa (1:18,02), a  na trzecim miejscu bieg ukończył Michał Nowosielski z Pułtuska (1:19,15).

 lew

 Cały artykuł w aktualnym wydaniu TM

autor: red

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz

Ostatnie FotoreportażeRSS

  • Bez bramek (ale ciekawie) w Makowie

    W sobotę w Makowie Mazowieckim w przedostatnim meczu rundy jesiennej zmierzyły się drużyny Makowianki i MKS Przasnysz Zobacz galerie...

  • Odpust u św. Rozalii

    Fot. Roman Nadaj Zobacz galerie...

  • Dni Krasnosielca

    fot. Roman Nadaj Zobacz galerie...