Tygodnik Makowski

Sobota, 25 maja 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!
fot. k.k.
fot. k.k.

Tenisowa sobota w Makowie

25.04.2017 12:09:00

W minioną sobotę, 22 kwietnia, Maków gościł wielu znakomitych zawodników z licznych miast i okolicznych miejscowości. A to z okazji turnieju tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Makowa i Starosty Powiatu Makowskiego.

Turniej rozegrano w trzech kategoriach, w których to po wielu zmaganiach i długich godzinach gry najwyższe miejsca zajęli zawodnicy - w kategorii VIP: Andrzej Kotarski– Krasnosielc, - w kategorii amator: Artur Kasprzak – Warszawa, i w kategorii open: Damian Selerski - Budki Piaseckie.

Zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz cenne nagrody ufundowane przez sponsorów: Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta Maków Maz, F.H. JOL-MET Jolanta Grabowska, "BRUK ART TECHNIC" Michał Nowacki, "FRIGO" W.J.D.I Tyburscy i Usługi Transportowe i Motorowodne Paweł Żbikowski. Uczestnicy mieli również okazję posmakować wielu przepysznych wyrobów ufundowanych przez firmy: Mazowiecka Spółka Mleczarska "POLMLEK" Maków Maz,  "GOZANA" W. Godlewski, J. Zakrzewski, R. Napiórkowski, Piekarnia "EMILIA" Marek Dobrzyński oraz "SEKRET SMAKU" Joanna Gronowska. Serdeczne podziękowania należą się również dla Andrzeja Perzanowskiego, właściciela firmy reklamowej "STELAŻ", który bardzo na pomógł w zorganizowaniu tak "dobrze przygotowanego turnieju" jak to było słychać z ust wielu uczestników. 

Więcej zdjęć w galerii TM

autor: red.

Komentarze Internautów (0)dodaj komentarz

Na razie nikt nie skomentował tego artykułu, aby wziąć udział w dyskusji, należy dodać komentarz