Tygodnik Makowski

Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Już teraz zamów e-prenumeratę "Tygodnika" na: http://eprasa.pl/news/tygodnik-makowski. W e-prenumeracie taniej!

Z policyjnego notesu

04.05.2015 12:46:00

1 maja w Czerwonce Szlacheckiej złodzieje oberwali kłódki zabezpieczające drzwi wejściowe do budynków gospodarczych i niezamieszkałego domu i ukradli: dwie butle gazowe, rower, grzejniki żeliwne, zlewozmywak i inne przedmioty. Wartość strat mieszkanka Warszawy wyceniła na 4000 zł.

 

30 kwietnia 22-letni mieszkaniec powiatu makowskiego zakupił na jednym z internetowych portali materiały budowlane za kwotę 3236 zł i do chwili obecnej nie otrzymał zakupionego towaru.

30 kwietnia w Dzierżanowie, gm. Szelków, mieszkaniec powiatu makowskiego jadąc ciągnikiem rolniczym nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z vw golfem.

2 maja w Karniewie mieszkaniec powiatu makowskiego kierował vw golfem mając 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swój czyn odpowie przed sądem.

autor: red.

Komentarze Internautów (1)dodaj komentarz

  • zw, 2015-05-06 16:20:13
    Rodzinne Ogródki Działkowe
    w dniu 3 maja na terenie ogrodkow działkowych Metalowiec gdy emeryci pracowali na działce i na ich oczach idąca grupa 6 czy 7 osob pozwoliłaz gówniarzowi na wsadzenie łapy do ogródka i zerwanie kwiata , jak goniła ich emerytka to nikt z rodziny ani babka ani matka ani inni nie odezwali sie dopiero po dłuższej chwili jak ich kulśtykając prawie doganiała odezwała sie chyba babka, toż mu uwagę zwróciłam ze tak nie można a gdzie przeprosiny to nie mieści się w głowie , żeby ktoś gonił gówniarza a oni nie reagowali tylko spoko szli .W Niemczech sa parki z kwiatami tulipanami z różami i innym kwiatkami i nikt łapy nie wyciaga .Trzeba to poruszyć na walnym Walnym , ktore odbędzie sie w sobote o godz.10.00.Strach pomysleć co dalej.....